• Головна
  • Трускавець - місце зустрічі борців
17:31, 9 липня 2021 р.

Трускавець - місце зустрічі борців

Всеукраїнський фестиваль з бойових мистецтв «Схід і Захід разом» відбувається 9 липня у Трускавці. Організаторами змагань є ГО «Золоті Леви Чорної Сотні», ГО «450» та ГО «Спортивний клуб «Антей» (м. Дрогобич). Проходить фестиваль під Почесним патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського за сприяння управління молоді та спорту Львівської ОДА, а також за підтримки Трускавецької міської ради, відділу у справах сім'ї, молоді та спорту та відділу освіти ТМР.

Урочисте відкриття змагань та нагородження перших переможців відбулося в обідню пору. Гостей з різних куточків України вітали народний депутат України Орест Саламаха, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, організатор змагань, голова ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» Роман Гарасим`як, інші офіційні особи. На глядачів чекали як показові виступи, так і змагання в різних категоріях («Full Contaсt», «Light Contact» тощо).

Татам та ринг розміщені біля надкаптажної споруди джерела «Едвард», в затінку крислатих дерев, тож учасникам змагатися, а глядачам спостерігати за поєдинками досить комфортно, незважаючи на тридцятиградусну спеку.

 Фестиваль бойових мистецтв «Схід і Захід разом» вкотре доводить, що Трускавець – не лише місто здоров`я та курортна столиця України, а й місто, де люблять, шанують та популяризують спорт. Участь у фестивалі бере понад 100 учасників з семи областей України.

http://www.tmr.gov.ua/press-center/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець
live comments feed...