• Головна
  • Чому Віктор Конц потрібен Трускавцю у Львівській облраді
11:28, 22 жовтня 2020 р.

Чому Віктор Конц потрібен Трускавцю у Львівській облраді

Місцеві вибори вже не за горами, вже 25 жовтня ми обиратимемо міського голову Трускавця, депутатів міської ради, а крім того і депутатів до Львівської обласної ради. Протягом наступних п’яти років вибрані нами люди будуть представляти Трускавець в області.

Кандидатів безліч, багато з них з’явились тільки перед виборами, а обирати потрібно тих, хто завжди був разом з громадою. Тих, хто багато років робив та робить добрі справи для свого рідного краю.

Таким кандидатом в депутати Львівської обласної ради є Віктор Конц, який висунув свою кандидатуру від «Європейської солідарності». Знаючі його люди можуть впевнено ствердити будь кому, що це людина слова, самодостатня та щедра, яка роками робить добро, не чекаючи нічого взамін.

Багато років Віктор Конц безкорисно підтримує церкву «Добра новина» у Трускавці, не стоїть осторонь важливих проектів, сприяє роботі недільної школи при церкві. Завдяки активності пана Віктора, учні недільної школи мали можливість безкоштовно навчатись гірськолижному спорту на ГК «Буковиця» у Бориславі.

Також зовсім нещодавно Віктор Конц допоміг обладнати церкву «Добра новина» камерами відеонагляду.

Віктор Конц допомагає не лише нашій церкві. Він стабільно підтримує багато церков та організацій нашого регіону. Ця людина робить добрі справи не один рік, допомагає тим, хто до нього звертається і робить це тихо, без зайвого піару. - звертає увагу диякон церкви "Добра новина".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...