• Головна
  • Мер Трускавця закликав Зеленського припинити політичні репресії
14:43, 21 жовтня 2020 р.

Мер Трускавця закликав Зеленського припинити політичні репресії

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський звернувся до президента України Володимира Зеленського із проханням припинити політичні репресії проти кандидатів від “Європейської Солідарності”. 

Про це Кульчинський заявив у своєму відеозверненні, пише Четверта студія.

Як йдеться у зверненні, на обласному сайті Служби безпеки України з’явилась інформація, яка “нагадує більше брудне політичне замовлення”.

Кульчинський відзначає, що за п’ять років його роботи правоохоронці неодноразово приходили у міську раду з потребою ознайомитись із тими чи іншими документами.

“Але вперше отак показово працівники Служби безпеки України з надписами на спині і з фото- та відеофіксацією заходили у кабінети міської ради і проводили ознайомлення з документами. І після того явно це показували на сайті обласного управління Служби безпеки України. Особливу пересторогу викликає те, що це шоу відбулось напередодні вибори міського голови, де я є лідером цих перегонів”, – зазначається у зверненні.

Андрій Кульчинський також наголошує, що на сайті обласного управління СБУ використані фотографії, які давно використовуються одним із опонентів чинного міського голови.

Мер Трускавця також наголошує, що тема приватизації “Нафтусі” використовується політиками на місцевих виборах близько 20 років, але “так відкрито до чорного піару вперше долучилась Служба безпеки України”.

Андрій Кульчинський звернувся також до керівника Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Генерального прокурора України: “Припиніть приймати участь у брудних виборчих технологіях”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...