Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях

Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях

Днями команда трускавчан взяла участь в змаганнях "Оздоровчий туризм" в рамках ХХІХ Обласних Комплексних Спортивних Ігор Львівщини та здійснила сходження до водоспаду "Кам'янка" та озера Журавлине, що в Сколівських Бескидах.

В рамках змагань 11 жовтня відбулось сходження до водоспаду "Кам'янка"(поблизу с. Дубина Сколівського р-ну), що входить до національного природного парку «Сколівські Бескиди», а також до унікального гірського озера- "Журавлине", або "Мертве", яке розміщене на лісовій галявині в горах.

В цьому озері — вода з сірководнем, через що в ній не водиться жодна живність.

Чисте гірське повітря, неймовірні краєвиди золотої осені подарували трускавчанам позитивні емоції та заряд здоров'я і бадьорості.

Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях, фото-1 Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях, фото-2 Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях, фото-3 Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях, фото-4 Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях, фото-5 Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях, фото-6 Трускавчани взяли участь в туристичних змаганнях, фото-7

Коментарі