На Львівщині водії скаржаться на безпідставні зупинки патрульними

Про випадок, який мав місце на КПП Великосілки, повідомляється у соцмережах

На Львівщині мають місце факти безпідставної зупинки співробітниками Патрульної поліції транспортних засобів.

Про це повідомляється у соцмережах.

Зокрема, про випадок, який мав місце 10 жовтня на КПП Великосілки, повідомляє «Буськ онлайн» у ФБ.

«Ще не засохли чорнила на акті службового розслідування по екіпажу #4583 у с. Старий Милятин, як ввечері 10 жовтня патрульний Патрульної поліції Львівської області

Андрій Андрейко на цьому ж авто вирішив відчути себе “грозою” всіх автомобілістів…

Від с.Дідилів даний патрульний рухався за авто і лише на КПП с. Великосілки увімкнув проблискові маячки синьо-червоного кольору, змусивши водія зупинитися, а це 9 км.

Причина зупинки (яку чомусь не відразу озвучив) – водій виїжджав з АЗС “БРСМ”, перетнувши подвійну суцільну лінію… Важко зрозуміти, що заважало патрульному відразу зупинити водія, якщо він вважав, що мало місце правопорушення, а не їхати позаду авто 9 км без маячків і лише на пості їх увімкнути…

Для інформації – між подвійною суцільною є переривчаста лінія, яка дозволяє маневр розвороту…

На Львівщині водії скаржаться на безпідставні зупинки патрульними, фото-1, Фото: Буськ онлайн

Коли побачив, що водій “не колеться” в хід пішов техогляд на дорозі – то лампочки не так світять,то задній плафон тріснутий, а кульмінацією було “я тебе навіть за вогнегасника можу оштрафувати”….

Більше 15хв. тривала перепалка між водієм та патрульним, де жодна із сторін слів не підбирала….Результат – водій поїхав із потраченими нервами без жодного адмінстягнення….

Як вважаєте, чи після таких патрульних довіра до поліції підвищиться чи наступного разу знайдеться водій, який і руки зможе розпустити, бо не кожен зможе стримувати емоції, повертаючись додому після важкого робочого дня?»,- зазначається у дописі.

Коментарі