• Головна
  • "Червоний" Самбір відмовився посилювати карантин
08:45, 18 серпня 2020 р.

"Червоний" Самбір відмовився посилювати карантин

"Червоний" Самбір відмовився посилювати карантин

Самбірська міська рада відмовилася виконувати рішення державної комісії ТЕБ і НС і посилювати карантинні обмеження. Нагадаємо, відповідно до рішення державної комісії з 17 серпня Самбір - у червоній зоні.

Червона зона має найвищий рівень епідеміологічної небезпеки, що вводить суттєві карантинні обмеження.

Місцеві депутати відмовились посилювати карантин в місті, спираючись на те, що обмеження суперечать нормам Конституції України. У той час, під стінами мерії тривав пікет кількох десятків підприємців з вимогою не забороняти їм працювати.

Своїм рішенням самбірські депутати вирішили, що рішення державної комісії ТЕБ і НС про віднесення Самбора до червоної зони епідеміологічної небезпеки суперечить Конституції, а відтак громадському транспорту та підприємцям, зокрема, зі сфери торгівлі та громадського харчування, дозволили працювати у звичному режимі, але з дотриманням карантинних вимог.

Самбірська міськрада закликала поліцію утриматись від притягнення до відповідальності підприємців, які продовжуватимуть працювати, порушуючи рішення державної комісії ТЕБ і НС.

Окрім того, депутати прийняли звернення до президента, міністра охорони здоров’я та голови ЛОДА щодо скасування червоного рівня епідеміологічної небезпеки у Cамборі, оскільки вважають, що воно не відповідає реальному стану справ із захворюваністю на Covid-19.

Рішення Самбірської міськрали має затвердити на своєму засіданні міська комісія ТЕБ і НС.

Як повідомлялося, державна комісія ТЕБ і НС 13 серпня вирішила встановити помаранчевий рівень епідемічної небезпеки по всій території Львівської області. Натомість у Самборі встановили червоний, найвищий рівень епіднебезпеки.

Відповідно до цього рішення, у Самборі заборонено працювати закладам культури, харчування, ТРЦ та іншим розважальним закладам, фітнес-центрам і басейнам, дитячим таборам та більшості магазинів.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...