• Головна
  • Три Львівські університети потрапили в ТОП-10 кращих вишів країни
13:55, 12 серпня 2020 р.

Три Львівські університети потрапили в ТОП-10 кращих вишів країни

Три Львівські університети потрапили в ТОП-10 кращих вишів країни

Три львівські університети потрапили у рейтинг десяти найкращих вищих навчальних закладів України, ще чотири львівські виші потрапили у рейтинг ТОП-100.

Відповідний рейтинг у середу, 12 серпня, оприлюднив інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» - повідомляє Захід.нет.

Рейтинг очолив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, друге та третє місце ділять між собою Києво-Могилянська академія та КПІ. Четверте місце посів ЛНУ ім. Івана Франка, на шостому місці – Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, а на сьомому – «Львівська політехніка».

Ще чотири львівські ВНЗ потрапили до рейтингу ТОП-100. Зокрема, на 57 опинився Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, 83 місце посів Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, а 93 та 94 місця між собою ділять Українська академія друкарства та Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського.

Нагадаємо, що навчання в українських ВНЗ для старшокурсників розпочнеться 1 вересня, для першокурсників бакалаврату та магістратури – з 15 вересня. Також дата початку навчання залежатиме від того, до якої карантинної зони належить регіон, в якому знаходиться навчальний заклад: в регіонах червоної зони не може проводитися навчальний процес.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...