• Головна
  • Трускавець прийматиме IX Міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат"
Кіно
08:00, 28 липня 2020 р.

Трускавець прийматиме IX Міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат"

Кіно
Трускавець прийматиме IX Міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат"

З 12 по 15 листопада у курортному Трускавці пройде вже традиційний Міжнародний кінофестиваль "Корона Карпат", - який щороку збирає кращі сучасні кінокартини вітчизняного виробництва.

"Корона Карпат" щороку збирає у Трускавці акторів, режисерів, продюсерів, сценаристів - всіх, хто працює над створенням сучасного кіноконтенту в Україні. А ще кіноманів, які упродовж трьох фестивальних днів мають змогу переглядати сучасні кінокартин українського виробництва.

Цьогоріч, через запроваджений карантин, чимало культурно-мистецьких заходів в країні було скасовано. Однак послаблення карантинних обмежень дає можливість потроху відновлювати роботу.

"Маємо велику надію, що Корона вірус піде на спад і ми проведемо Корону Карпат з 12 по 15 листопада 2020 року" - повідомляють організатори Фестивалю.

Наразі ж продовжується прийом фільмів, які братимуть участь у конкурсі.

Офіційна програма фестивалю складається з:

  • Першої конкурсної програми національного кіно - (ігрові односерійні фільми від 60' і більше). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові повнометражні українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2019 року. Фільми Повнометражної категорії розглядаються за умови наявності цифрового носiя типу DCP для показу в кінотеатрі та HD цифрових відео файлів для показу журі.
  • Другої конкурсної програми короткометражні фільми та «Дипломні роботи» - (перший професійний ігровий фільм тривалістю від 3' до 30' ). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2019 року. Фільми даної категорії розглядаються за умови наявності HD цифрових відеофайлів.

Фільми, які до цього уже демонструвалися на території України чи інших держав, можуть бути запропоновані до участі в програмі.

Фільми вироблені в Україні (або за участю України в якості країни-співпродюсера) можуть бути запропоновані до участі в програмі до 05 вересня 2020р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець #кіно #фестиваль
Останні новини
Оголошення
live comments feed...