• Головна
  • Міськрада Трускавця ігнорує петицію про заборону продажу комунальних приміщень
17:10, 2 липня 2020 р.

Міськрада Трускавця ігнорує петицію про заборону продажу комунальних приміщень

Міськрада Трускавця ігнорує петицію про заборону продажу комунальних приміщень

Трускавецька міська рада не розглядатиме петицію про заборону приватизації об'єктів комунальної власності.

Нагадаємо, відповідна петиція була зареєстрована раніше на сайті міської ради депутатами Зоряною Домбровською, Іванною Кенц-Березюк та Юрієм Яворським. В петиції йшла мова про заборону приватизації комунального майна, в тому числі колишніх котелень та бойлерних та продажу їх без аукціону. Петиція зібрала необхідну кількість голосів, але радою розглянута так і не була.

"Прошу раду розглянути петицію та внести приміщення колишніх котелень та бойлерних в перелік об'єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації" - наголошувала депутатка Зоряна Домбровська.

Мова йде про котельні та бойлерні, які сьогодні не експлуатуються, за наступними адресами - Стуса 9а, Стуса 14а, Мазепи 14а, Мазепи 34а, Сагайдачного 18а, Коцюбинського 12, Івасюка 19а.

Раніше міською радою був підготований проект рішення про дозвіл на приватизацію колишніх бойлерних - та їх продаж по залишковій вартості.

В петиції також йшла мова про те, що на базі існуючих приміщень в майбутньому можна створити багатофункціональні центри самоорганізації та дозвілля для дітей, молоді та трускавчан в цілому.

Міськрада Трускавця ігнорує петицію про заборону продажу комунальних приміщень, фото-1

Однак розгляд петиції депутатський корпус не підтримав. Рішення не набрало необхідної кількості голосів - відповідно рада петицію так і не розгляне.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...