• Головна
  • Трускавець може отримати дозвіл на відновлення роботи усіх закладів з 1 липня
Важливо
20:19, 27 червня 2020 р.

Трускавець може отримати дозвіл на відновлення роботи усіх закладів з 1 липня

Важливо
Трускавець може отримати дозвіл на відновлення роботи усіх закладів з 1 липня

Трускавець відповідає усім показникам щодо надання дозволу для повного відновлення діяльності всіх закладів з дотриманням безпечних заходів, - заявив вчора заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Відповідну заяву посадовець озвучив під час зустрічі з представниками курортного Трускавця, представниками Клубу готельєрів та рестораторів курорту.

Від Трускавця до ЛОДА завітали голова правління МЦ "Європейська інтеграція України" Іван Цегенько та директор готелю "Трускавець 365" Сергій Чурбанов. Вони зустрілись з заступником голови ЛОДА Юрієм Холодом.

Про результати візиту повідомив Іван Цегенько на своїй сторінці у Фейсбук.

Мова йшла про дозвіл на повноцінне відновлення роботи всіх закладів міста, - відповідно відновлення роботи курорту як такого, так як епідеміологічна ситуація в місті стабільна.

Юрій Холод заявив, що на даний момент Трускавець відповідає усім показникам щодо надання дозволу для повного відновлення діяльності всіх закладів з дотриманням безпечних заходів.

Дозвіл на відновлення роботи закладів міста має прийняти обласна комісії ТЕБ та НС у вівторок, 30 червня.

«З 1 липня починаємо працювати, маючи на це законні підстави, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Іван Цегенько - У керівництва області є розуміння непростого становища Трускавця".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...