• Головна
  • 250 мільйонів в землю: до Трускавця будуватимуть нову дорогу
Важливо
11:07, 12 червня 2020 р.

250 мільйонів в землю: до Трускавця будуватимуть нову дорогу

Важливо
250 мільйонів в землю: до Трускавця будуватимуть нову дорогу

Проект нової об’їзної дороги до Трускавця пройшов державну експертизу. Дорогу таки будуватимуть, - роботи обійдуться у 249,1 млн грн. Вже оголошено процедуру закупівлі послуг.

Про це повідомляє прес-служба Трускавецької міської ради, яка вчора отримала відповідь від Міністерство інфраструктури України. У листі повідомляється, що проект «Будівництво автомобільної дороги Т-14-02 Східниця-Пісочна на ділянці км 16+100 – км 21+700» в обхід карстових проваль у зоні рудника №2 ПАТ «Стебницьке ГХП «Полімінерал» отримав експертний висновок філії державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» - «Укрдордержбудекспертиза».

Навколо питання необхідності будівництва нової дороги до Трускавця тривалий час точились суперечки. Навіть науковці розходились у своїх твердженнях, - деякі переконували, що безпечніше, правильніше та в рази дешевше обійдуться роботи з укріплення існуючої дороги Дрогобич-Трускавець.

Проектно-кошторисну документацію нової дороги розробляла Служба автомобільних доріг у Львівській області. Вартість робіт становить 249,1 млн грн. Вже оголошено процедуру закупівлі послуг на виконання робіт.

Дорогу мають будувати в обхід карстових проваль, з двома смугами руху, шириною 7, 5 метра.

Нагадаємо, необхідність будівництва нової дороги спричинена обвалами карстових порід в зоні рудника №2 ПрАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» у вересні 2017-го та березні 2020-го рр. Після чергового обвалу грунту, в березні цього року, існуючу дорогу Дрогобич-Трускавець вирішили перекрити для транспорту, що ускладнило транспортне сполучення з містом-курортом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...