• Головна
  • У Трускавці відкрили бювет: вода - платна
Актуально
16:15, 8 червня 2020 р.

У Трускавці відкрили бювет: вода - платна

Актуально
У Трускавці відкрили бювет: вода - платна

Сьогодні, 8 червня, у Трускавці частково відновив роботу бювет мінеральних вод. Наразі працює лиш бічна питтєва галерея. Вода у ній – платна.

Після двох місяців карантинної перерви, бювет мінеральних вод відновив свою роботу. Відтепер трускавчани та гості міста знову мають змогу вживати цілющі води трускавецьких родовищ.

Повноцінно бювет ще не працює, наразі відчинилась лише питтєва галерея, що розташована зі сторони «грибків». Одночасно в ній може перебувати не більше чотирьох осіб, з дотриманням санітарних норм та карантинних обмежень.

Вхід в питтєву галерею вільний, однак вода є платною. Тепер, щоб випити «Нафтусі», за неї потрібно заплатити, в залежності від кількості отриманої води. Вартість 1 літра Нафтусі - 8 грн. 70 коп.

За словами керівництва ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», питтєва галерея при бюветі діятиме тимчасово. Оновлений бювет відкриють після завершення усіх ремонтних робіт, орієнтовно за місяць-півтора. Відпуск води у бюветі здійснюватиметься на платній, картковій, основі (по типу Моршина).

На площі перед бюветом наразі триває реконструкція. Тут викладають нову гранітну плитку, відновлюють сходи, фонтан та територію "грибків", де полюбляють грати в шахи місцеві мешканці та гості курорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вася
8 червня 2020 р., 18:07
Это Путин виноват!
live comments feed...