• Головна
  • З Трускавця на здійснення миротворчої місії відбув військовий контингент
15:08, 8 червня 2020 р.

З Трускавця на здійснення миротворчої місії відбув військовий контингент

У неділю, 7 червня, з Трускавця на здійснення миротворчої місії в одну із зарубіжних країн відбув військовий контингент.

Про це повідомляє Трускавецька міськрада.

40 осіб перебували на двотижневій обсервації у Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький». Це вже четверта група військових, яка проходили обсервацію у курортному місті. Проте, інші групи прибували у Трускавець після відвідування іноземних країн, а не навпаки.

Як розповів начальник ЦМРСЛ «Трускавецький» полковник Василь Вовчанський, військовим двічі проводили ПЛР-тести – на початку та в кінці обсервації. Центр видає медичні сертифікати, які дозволяють перетинати державний кордон України та не проходити обсервацію за кордоном.

У військовому санаторії також є один з кількох у Трускавці імуноферментних аналізаторів (ІФА), за допомогою якого можна здійснювати ІФА-тестування як для гостей та персоналу оздоровниці, так і для відпочивальників з інших санаторіїв та місцевого населення.

Зазначимо, як припускає керівництво санаторію, це не остання група військових, що перебувала на обсервації у санаторії. Коронавірусна ситуація наразі в Україні та світі значно не покращується, тому керівництво й персонал не розслабляються й заклад перебуває в повній готовності до прийому нових військових. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#трускавець #обсервація #військовий санаторій
live comments feed...