• Головна
  • МОЗ проти відкриття ресторанів на Львівщині
12:26, 5 червня 2020 р.

МОЗ проти відкриття ресторанів на Львівщині

МОЗ проти відкриття ресторанів на Львівщині

Сім областей України, поміж якими і Львівщина, та Київ потрапили в перелік регіонів, в яких поки недозволена робота закладів громадського харчування.

Мова йде про заборону прийому клієнтів у закритих приміщеннях, - про це повідомив сьогодні на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, через показники захворюваності коронавірусом, а також через невелику кількість проведених лабораторних тестувань на 100 тис. населення, відкрити кафе і ресторани не дозволили Києву, Волинській, Житомирській, Рівненській, Чернівецькій, Донецькій, Луганській та Львівській областям.

У цих областях регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не дозволять роботу закладів громадського харчування.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів дозволив з 5 червня кафе і ресторанам приймати клієнтів усередині закладів за умови дотримання санітарних норм. Однак ряд областей, поміж якими і Львівщина, - під помякшення карантину поки не потрапляють, - повідомляє Джерело.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...