• Головна
  • Офіційно відкрили відремонтовану дорогу Львів-Пустомити-Меденичі
16:24, 4 червня 2020 р.

Офіційно відкрили відремонтовану дорогу Львів-Пустомити-Меденичі

Офіційно відкрили відремонтовану дорогу Львів-Пустомити-Меденичі , фото-1, фото - Galnet

фото - Galnet

На Львівщині офіційно відкрили відремонтовану дорогу Львів-Пустомити-Меденичі, яка є найкоротшим шляхом до курортних міст - Трускавця та Східниці.

Крім Дрогобицького району, дорога загального користування державного значення сполучає Львів із Пустомитівським та Миколаївським районами. 

Загальна вартість капітального ремонту автошляху становить більш як один мільярд гривень. 

 Загальна протяжність дороги становить 47,5 км. 

Офіційно відкрили відремонтовану дорогу Львів-Пустомити-Меденичі , фото-2, фото - Galnet

фото - Galnet

На дорозі Львів — Пустомити — Меденичі влаштували нове покриття з асфальтобетонної суміші з попереднім посиленням основи, впорядковані узбіччя, капітально відремонтовані всі штучні споруди (12 мостів), значна частина дороги облаштована зовнішнім освітленням.

Офіційно відкрили відремонтовану дорогу Львів-Пустомити-Меденичі , фото-3, фото - Galnet

фото - Galnet

Як зазначалось раніше, на відкритті дороги мав побувати Володимир Зеленський, проте, Президент України на цьому дійстві не побував.

Натомість відкривали відремонтовану дорогу голова Львівської ОДА Максим Козицький та заступник голови Юрій Бучко, Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Розпочали роботи на дорозі ще в 2017 році. Тепер, через три роки, дорога повністю відремонтована й готова до повноцінного функціонування.

Ремонтували дорогу в межах інвестиційного проєкту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області», фінансування здійснювалось за кошти державного бюджету. . Роботи виконувала підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #львів #меденичі #трускавець #східниця
live comments feed...