• Головна
  • У Трускавці вода відповідає вимогам - Водоканал. АЛЕ, люди не погоджуються
16:52, 14 квітня 2020 р.

У Трускавці вода відповідає вимогам - Водоканал. АЛЕ, люди не погоджуються

Фото ілюстративне - ua-travel.info

Фото ілюстративне - ua-travel.info

На сторінці у Фейсбук Трускавецький водоканал опублікував результати дослідження води питного водосховища у м. Трускавець. Згідно даних санітарно-мікробіологічного дослідження, вода у водосховищі відповідає вимогам НД.

"2 квітня провели комісійне обстеження ТзОВ «Трускавецький водоканал». Згідно отриманих протоколу та результатів санітарно-мікробіологічного дослідження води (додаються), виконаних фахівцями Дрогобицького ММВ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України», вода відповідає вимогам НД",- повідомляє Трускавецький водоканал.

Але, опісля публікування допису з такою позитивною новиною, у мешканців міста реакція виявилась обурливою.

Як пишуть у коментарях, вода у Трускавці брудна, жовтого відтінку й неприємного запаху. Пропонуємо ознайомитись з деякими коментарями і Вам:

"А ви самі пили б цю воду? Це одна смердючка, зуби не можливо чистити, вже не говоря чи про пиття. А протоколи любі можга показати. НЕ ТРАВІТЬ ЛЮДЕЙ!!!!!!!".

"Щось тут не все гаразд, вода по висновках добра, а чому ж смердить? Чи запах вже до уваги не береться?".

"Попробуйте понюхати ту воду! На кого розрахований цей папір? Як ви можете називати жовту, смердючу воду нормальною? Як ви взагалі можете продавати це багно по ціні питної води? Дебіли ви тупі!".

"Ну якщо смердюча вода,відповідає вимогам НД,то треба задуматися що та комісія досліджувала, бо болото яке тече з кранів не може відповідати вимогам НД".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Світлана
15 квітня 2020 р., 13:49
Навіть кіт не п'є цю воду,сидить і плаче над мискою.
Базіл
5 травня 2020 р., 17:48
Хай би ті експерти пили таку воду довіку, якщо вона їм добра.. То смердюча болотяна суміш яка годиться лише в туалет зливати
live comments feed...