1 голос = 1 гривня: онлайн лічильник збору пожертви для Владика Копача з Борислава

Сайт https://03247.com.ua передасть на лікування важкохворого Владислава Копача стільки гривень скільки голосів буде в відповідному пункті опитування!

Все почалося із простої рвоти

У сім’ї Петра та Віти Копачів із Борислава Львівської області сталося лихо. Маленькому Владиславчику несподівано поставити жахливий діагноз – пухлина головного мозку, яка прогресує із шаленою швидкістю. Саме з цією проблемою Копачі потрапили до лікарні. Потім була кома.

Зараз маленький Владик готується до вильоту в Ізраїль для лікування, яке є дуже дороговартісним.

1 голос = 1 гривня: онлайн лічильник збору пожертви для Владика Копача з Борислава, фото-1 1 голос = 1 гривня: онлайн лічильник збору пожертви для Владика Копача з Борислава, фото-2 1 голос = 1 гривня: онлайн лічильник збору пожертви для Владика Копача з Борислава, фото-3

Як можеш допомогти ти особисто?

Перекажи будь яку суму мамі або батькові Владислава. Вони витратять ці кошти для спасіння життя своєї дитини.

  • 4149439316857790 – батько Петро Степанович Копач;
  • 4149499137756944 – мама Віта Павлівна Копач.

Також підписуйся на нас у FB: https://www.facebook.com/03247truskavets/ - тут ми ❗️❗️❗️відзвітуємо про переказ коштів батькам хворого Владислава. Збір голосів буде тривати всього 1 день (9 березня 2020)

Підпишись на нас: отримай звіт по голосуванню

Умови збору голосів

Збір голосів триватиме протягом одного дня 9 березня з 08:30 до 20:30. Голосувати може 1 людина тільки 1 раз, будь які спроби несанкціонованої накрутки голосів заборонені. Всі голоси, які викликатимуть підозри накрутки будуть відкликані технічною службою 03247.

Де віддати свій голос?

Щоб збільшити суму переказу для лікування Владислава Копача на 1 гривню потрібно тільки дати відповідь на запитання: А ТИ З НАМИ

здоров'я трускавець борислав Владислав Копач благодійність голосування новини трускавця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі