• Головна
  • Долар пішов на зліт: причини та що буде далі?
Чи будуть несподіванки вже на цьому тижні?
13:37, 26 лютого 2020 р.

Долар пішов на зліт: причини та що буде далі?

Чи будуть несподіванки вже на цьому тижні?

Середа стане важким днем для гривні на валютному ринку. Вчорашній відверто провальний аукціон з розміщення ОВДП не виправдав жодних сподівань чиновників на активний розпродаж облігацій. Було придбано всього паперів на 1,6 млрд гривень (і це при тому, що по семирічним облігаціями не було обмежень за обсягами розміщень). Про це повідомляє Мінфін в своєму щоденному авторському дайджесті.

Що відбувається на ринку гривня/долар?

По факту — протистояння Мінфіну та інвесторів в частині прибутковості не тільки продовжилося, але й досягло свого піку. Нерезиденти та місцеві гравці не готові працювати під дохідність близько 10% річних, а Мінфін намагається до цього їх привчити. Поки з цього особливо нічого - судячи з результатів аукціону — не виходить.

Враховуючи ще й негативні новини по розповсюдженню короновірусу і паніку через це на ринках Європи, США та Азії — у спекулянтів усіх рівнів (як місцевих, так і міжнародних) з'являється можливість дуже серйозно на цьому заробити. Валютні ралі продовжаться і тільки посиляться.

Тиск на гривню істотно зросте і фактично від оперативної реакції Нацбанку на те, що відбувається — буде залежати курсоутворення найближчих дней.

Котирування готівкового ринку в Трускавці

Курс в банках Трускавця на 10 ранку: прийом 24,40-24,50 і продаж 24,54-24,61 гривень.
В обмінниках фінкомпаній: купівля 24,45-24,55 гривень та продаж 24,55-24,65.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...