• Головна
  • Коло звужується: підозра на коронавірус в Польщі, Румунії та Росії
Чи зайде вірус в Україну?
21:39, 25 лютого 2020 р.

Коло звужується: підозра на коронавірус в Польщі, Румунії та Росії

Чи зайде вірус в Україну?

Китайський коронавірус продовжує ширитись по світу, в тому числі і по Європі: у вівторок перші випадки зараження підтвердили Хорватія, Австрія, Румунія і Швейцарія. Розповсюдження коронавірусу набуло масового характеру в Італії. Є підозра у пацієнтів у сусідній Польщі та Росії.

Чи зможе Україна втримати коронавірус за межами своїх кордонів?

Ситуація в Італії по регіонах

У результаті спалаху коронавірусу на півночі Італії у вівторок померли ще три людини – таким чином кількість загиблих в країні від захворювання сягнула 10 осіб. Усім трьом останнім загиблим – більше ніж 80 років. За словами італійської влади, кількість випадків зараження вірусом станом на 25 лютого виросла до 322 (із них найбільше в Ломбардії – 240).

У вівторок коронавірус поширився вже на 7 регіонів країни. В цілому 109 осіб госпіталізовані з симптомами вірусу, 29 знаходяться у відділенні інтенсивної терапії.

Коронавірус підтвердили в сусідній Румунії

В Румунії перший випадок зараження новим різновидом коронавіруса виявили в Бухаресті. Про це повідомляє Reuters. Зокрема, епідемію в Румунію приніс турист, який три тижні тому повернувся з Італії, та на даний момент поміщений на карантин в одну з інфекційних лікарень Бухареста.

Ситуація в Польщі

У польському місті Бельсько-Бяла 24 лютого в жінки, яка повернулася з Рима, зафіксували симптоми коронавірусу. Як відомо, в Італії зараз спостерігається раптове зростання захворюваності на коронавірус, майже 200 підтверджених випадків, пише Republika.

У жінки ввечері почалася гарячка. Вона негайно повідомила медичний персонал про те, що її зле. Невідомо, як вона потрапила до лікарні та зі скількома людьми вона мала контакт, коли поверталася з Рима.

Що там в Росії

Підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції в Росії поки що не виявлено. Через боязнь коронавірусу в РФ ізолювали пасажирів вагону потягу "Київ-Москва", в якому їхала китаянка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус
live comments feed...