• Головна
  • У Трускавці на Форумі гостинності і курортології вручили відзнаку «Кришталевий Лотос 2019»
17:30, 24 лютого 2020 р.

У Трускавці на Форумі гостинності і курортології вручили відзнаку «Кришталевий Лотос 2019»

У Трускавці на Форумі гостинності і курортології вручили відзнаку «Кришталевий Лотос 2019»

На II Східноєвропейському Форумі курортології та гостинності відбулось нагородження відзнакою «Кришталевий Лотос 2019».

Нагороду отримали кращі ресторатори, готельєри та очільники міст Карпатського регіону.

Відзнака "Кришталевий Лотос" заснована з метою промоції європейського Карпатського регіону і вручається за проведену роботу чи концептуальну ідею, що впливає на розвиток регіону, його туристичних потужностей, всебічно покращує динаміку туризму та статус регіону чи міста, як курорту.  

Цьогоріч Відзнака «Кришталевий Лотос 2019» отримала Почесного президента. Ним став Володимир Козявкін, герой України, засновник Міжнародної клініки відновного лікування та унікального методу лікування церебрального паралічу у дітей.

Володимир Козявкін вручив перший «Кришталевий Лотос» Володимиру Безі, голові Славської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Також, володарями Відзнак «Кришталевий Лотос 2019» стали: бурмістр польського міста Ясло, Томаш Матушевський, організатор гірськолижних змагань «Karpatia Open», Дмитро Мицак. Кращі серед готелів та ресторанів: готель «Шошто», що в Ніредьгазі, Угорщина, ресторан «Івась-мандрівник», що в польському місті Риманув, сімейний курорт в Яремче «Ведмежа гора», готельний комплекс «Mirotel and SPA» та ресторан «Сосновий бір», що знаходяться у Трускавці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...