• Головна
  • У трускавецькому дельфінарії діятиме Програма психологічної реабілітації військовослужбовців
18:58, 15 лютого 2020 р.

У трускавецькому дельфінарії діятиме Програма психологічної реабілітації військовослужбовців

У трускавецькому дельфінарії діятиме Програма психологічної реабілітації військовослужбовців


Відтепер українські воїни – учасники АТО/ОСС, офіційно зможуть скористатися методом дельфінотерапії у місті-курорті. Завітати в гості до дельфінів можуть військовослужбовці з усієї України. Акція безстрокова й безкоштовна для бійців та волонтерів, котрі зазнали фізичних чи психічних травм.
Метод такої реабілітації з дельфінами є унікальний, неабияк помагає людям з посттравматичними стресами, з розладами нервової системи та порушенням психіки.
Заняття проходять 2 рази на тиждень. Відвідувати їх можуть водночас відразу 4-5 осіб. Курс включає дельфінотерапію та терапію, що передбачає спілкування з психологом. Наразі бажаючі зможуть скористатись тільки одним заняттям, адже охочих чимало. Проте, надалі у військових чи волонтерів буде можливість повторного заняття.
Варто додати, що на даний час, трускавецький дельфінарій "Оскар" уже відвідали понад 3000 військових та членів їх сімей. Адже заклад оздоровлює воїнів з 2016 року в межах угоди з Центром медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» Міноборони України, що передбачала тимчасовий експериментальний проект, який зараз набув офіційної чинності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Трускавець #дельфінарій #оскар #АТО
live comments feed...