• Головна
  • Новий автомобіль для сімейних лікарів та оновлення приміщення КНП «Дрогобицька міська поліклініка»
08:29, 28 вересня 2019 р.

Новий автомобіль для сімейних лікарів та оновлення приміщення КНП «Дрогобицька міська поліклініка»

Новий автомобіль для сімейних лікарів та оновлення приміщення КНП «Дрогобицька міська поліклініка»

У КНП «Дрогобицька міська поліклініка» закупили новий автомобіль для лікарів сімейної медицини. Тепер надавати послуги пацієнтам сімейні лікарі зможуть оперативніше.

Раніше, для якісного обслуговування пацієнтів, осучаснили приймальню, встановили монітори для зручної комунікації з відвідувачами, зокрема особами літнього віку. А для економії часу відвідувачів, у поліклініці запроваджено електронний запис до лікаря.

Також впродовж останніх років матеріально-технічну базу медзакладу поповнили сучасним медичним обладнанням.

Також у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» тривають ремонтні роботи. Нового виду набувають коридори та приміщення лабораторії. Самі ж пацієнти позитивно оцінюють нові зміни. Крім того, триває заміна вікон на енергозберігаючі.


У середу, 25 вересня, міський голова Дрогобича разом з начальником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою оглянули новопридбаний автомобіль та стан виконання ремонтних робіт.

Разом з керівником медзакладу Юлією Гончаренко та її заступницею Лесею Остапенко посадовці обговорили можливість участі у проектах співфінансування та розвитку КНП «Дрогобицька міська поліклініка».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліклініка #нове обладнання
live comments feed...