Камера у Храмі Святої Анни встановлена і транслюється спільними зусиллями редакції НІАП "Кирилівка.Укр" та 03247.com.ua. Використання на інших сайтах суворо забороняється.

У одній з найбільших святинь України - чудодійному Храмі Святої Анни встановлена веб-камера, завдяки якій можна переглянути богослужіння в онлайн-режимі. Трансляція з церкви доступна цілодобово в прямому ефірі. Можна переглянути Божественні Літургії біля мощей святих, Святе Таїнство Єлеопомазання для нужденних та хворих, читання молитви на уздоровлення, благословення мощами. У святині необхідною умовою для уділення Святої Тайни Єлеопомазання є прийняття Святих Таїнств Сповіді й Пресвятої Євхаристії. Також у храмі відправляються Акафісти до святих, мощі яких розташовані у бориславській святині.

Храм Святої Анни знаходиться на Львівщині у нафтовому місті Борислав. Церква входить до пам'яток архітектури місцевого значення та внесена до списку паломницьких центрів УГКЦ, поряд з такими відомими Центрами як, Зарваниця, Страдч, Гошів, Крехів. Збудували її ще у далекому 1900 році за кошти парафіян та нафтових промисловців як римо-католицький костел, а освятили - 1902 року. За радянських часів, коли у 1963 р. місцева влада закрила церкву, у храмі були склад міндобрив, похоронне бюро, склад меблів та краєзнавчий музей.

Храм відомий тим, що сюди у пошуках дива приїжджають люди з різних країв. І, як тут часто стається, після відвідування церкви знаходять зцілення душі та тіла. Є багато розповідей та прикладів зцілення від важких недуг прихожан Храму Святої Анни. Загалом в церкві у спеціальних мощовиках виставлені мощі понад 700 святих, до яких може прихилитися та помолитися кожен вірянин.

Відвідати Храм святої Анни однозначно варто. Крім душевного благословення та спокою, у церкві віднайдете естетику архітектури неоготики та неороманського стилю. Розписали її майстри під керівництвом костельного художника з Кракова Антонія Процайловича. Споруда костелу вимурувана у формі латинського хреста. У головному вівтарі церкви зберігається образ св. Варвари, створений польським живописцем і скульптором Антонієм Попелем, автором пам'ятника Міцкевичу у Львові.