Турбіна додає автомобілю потужності, а водієві - задоволення від керування транспортним засобом. Але якщо турбонаддув ламається, про приємні емоції від поїздки на час доведеться забути. У більшості випадків автовласника чекає клопіткий і дорогий ремонт. Хтось напевно задумається про придбання нового агрегату. Однак заміна турбіни вдарить по гаманцю ще сильніше. Якщо ж звернутися до спеціалізованого сервісного центру при перших ознаках несправності, можна значно заощадити на ремонті турбіни.

Про те, за якими ознаками можна розпізнати неполадки в роботі турбонаддува, як відбувається відновлення турбін і на що орієнтуватися при виборі майстерні, розповімо в статті.

Дізнатися про ремонт турбін у Львові більш детально ви можете на сайті компанії Turbotechnic!

Як дізнатися, що турбіна барахлить?

Несправна турбіна обов'язково дасть автовласникові знати про своє «нездужання». Про ремонт турбіни двигуна водієві доведеться задуматися при появі одного (або навіть декількох) з таких ознак:

  • Втрата потужності двигуна, спостерігаються проблеми при прискоренні. Як розпізнати це? Автомобіль повільніше набирає швидкість, а також не видає повну потужність. Зниження тяги особливо помітно при підйомі в гору.
  • Змінюється звук роботи двигуна, або сама турбіна починає свистіти. Несправний механізм може видавати скрегіт, звуки схожі на сигнал сирени та інші невластиві для роботи мотора шуми.
  • Підозріло висока витрата масла або його витік. Масло може почати протікати, наприклад, через тріщини в корпусі турбіни. Вихлоп при цьому буде виходити нерегулярно.
  • Сигнал датчика двигуна на бортовому комп'ютері. Датчик реагує на багато проблем, включаючи несправності турбіни.

Правильна діагностика - запорука економії

Перші помилки при поломці турбіни автовласники найчастіше допускають ще на етапі «кустарної» діагностики, коли вирішують самі провести візуальний огляд для з'ясування причин неполадки або заїжджають в перший-ліпший «гаражний» сервіс. І, що в таких випадках цілком передбачувано, це в підсумку призводить до додаткових витрат - в основному на виправлення робіт горе-механіків. Не варто поспішати і як можна швидше лагодити все самому або доручати ремонт непрофесіоналам. Кваліфікований фахівець, який стикається з поломками турбін різних авто щодня, швидше за все, навіть на етапі візуального огляду здатний більш точно передбачити причину поломки.

У спеціально обладнаній майстерні проведуть повну комп'ютерну діагностику ще до демонтажу турбіни. Такий підхід дозволяє відразу виявити можливі неполадки в механічних вузлах і електронних системах, а також перепрограмувати їх.