Акригель ПНБ - це унікальній матеріал для нігтів, який поєднав в собі чудові якості гелю та акрилу. Акригель використовується для укріплення натуральних нігтів, та для нарощення штучних.

Цей продукт, має декілька назв: акригель, полігель, акрил гель. Назва залежить від бренду виробника. Таким чином, один і той же матеріал, різних брендів, матиме різні назви.

Акрил гель ПНБ має великий попит та популярність серед майстрів манікюру. А якщо є попит, є і пропозиція. Купити полігель можна майже в кожному спеціалізованому магазині міста Трускавець. Та буває так, що часу зовсім не має, щоб ходити по магазинам та шукати акри гель потрібної фірми чи потрібного відтінку. В такому разі, акрил гель будь якої фірми, можна придбати в Інтернет магазині livada.com.ua. Тут є матеріали різних брендів, на будь який смак та гаманець.

Для того, щоб пошук потрібного матеріалу не займав багато часу, на сайті Інтернет магазину, є спеціальні фільтри. Використовуючи ці фільтри, Ви швидко та легко знайдете матеріал потрібної фірми, та потрібної категорії.

Ціни на продукцію для нарощування нігтів, дуже різні. Залежить ціна від фірми виробника. Ціна на полігель PNB залежить від об’єму матеріалу. Чим більший об’єм, тим вища ціна, і навпаки.

Якщо купувати матеріали оптом, в Інтернет магазині Лівада, діють гарні знижки. Виходить, більше купуєте, меншою буде ціна. Оптове замовлення зібрати легко, постійно щось потрібно для нарощування або дизайну нігтів.

Доставку матеріалів можна замовити до будь якого містечка України, головне, щоб там була пошта. Якщо Ваш графік роботи настільки щільний, що просто не маєте часу, йти за посилкою на пошту, або бажання такого не маєте, можна замовити доставку кур’єром. Це зручно, швидко, економить особистий Ваш час. Замовлення буде доставлено в будь який час, на зручну для Вас адресу.

Як працювати з полігелем для нігтів бренду ПНБ

Працювати з полігелем PNB зручно та комфортно. Даний матеріал, має багато плюсів, він не розтікається, не висихає на відкритому повітрі. Завдяки цим якостям, процес формування штучного нігтя стає дуже легким. Майстер має можливість зосередитися тільки на створенні форми. Не треба перейматися, що не встигнеш гарно викласти матеріал і він засохне, або розтечеться.

Акригель ПНБ не алергенний, гарно лягає на нігтьову пластину, чудово носиться. Нігті нарощенні за допомогою полу гелю, мають дуже природний вигляд.